Zeminy

Rašelina

Rašelina je kvalitní přírodní organická hmota bez přísad, tříděná na střední zrnitost, určená pro všestranné využití v zemědělství, lesnictví a zahradnictví. Dokonale se hodí k přípravě substrátů.

Substrát pro pokojové rostliny

Substrát vyrobený z kvalitní rašeliny s vysokým podílem vláknitých druhů a jemného kůrového humusu je díky vyváženému obsahu živin vhodná pro pěstování pokojových, zejména kvetoucích rostlin.

Zahradnický substrát

Zahradnický substrát s aktivním humusem je vynikající pro výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů i mobilní zeleně, a to ve skleníku, na záhoně, zahradě a v mobilních kontejnerech.

Substrát pro pelargónie

Substrát pro pelargonie a jiné balkónové květiny je speciálně vyvinut pro potřeby pěstování balkónových rostlin, které potřebují k růstu a bohatému kvetení vysokou dávku živin.

Substrát pro rododendrony a azalky

Substrát pro rododendrony, azalky a další kyselomilné rostliny je speciálně určen pro kyselomilné rostliny je vyroben ze směsi kvalitní rašeliny s vhodnou kyselostí a vyzrálého kůrového humusu obsahujícího základní živiny a stopové prvky.

Mulčovací kůra

Mulčovací kůra je 100% přírodní materiál z drcené a tříděné kůry jehličnatých stromů, určený především k mulčování záhonů, kde zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy.

Substrát pro okrasné dřeviny

Substrát pro okrasné dřeviny je vynikajícím základem pro výsadbu dřevin. Speciální složení, vyvážený obsah živin a stopových prvků a upravená hodnota pH napomáhají správné funkci kořenového systému i nadzemní části jehličnatých a listnatých stromů a keřů.


Ceník

  • -
  • -
  • -